Government of Nepal Department of Electricity Development Government of Nepal
 
 
 
blank
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Who is Who

 

सि.नं. नाम, थर पद एक्स. फोन इमेल
1 श्री मधु प्रसाद भेटुवाल महानिर्देशक 4445591 bhetuwal@yahoo.com
म.नि.को सचिवालय
1 ना.सु.
2 विभिषण सापकोटा क. अपरेटर sapkotabivishan@gmail.com
3 डिलमाया श्रेष्ठ का.स.
4 ललिता तामांग का.स.
5 सानु काजि श्रेष्ठ ह.स.चा
अनुमतिपत्र महाशाखा
1 मनदेवी श्रेष्ठ उ.म.नि.(हापा) 4419727 mana_st@hotmail.com
2 सरिता प्रधान क. अधिकृत saritapradhan2072@gmail.com
3 प्रकाश लामिछाने ना.सु.
4 निर्मला कटुवाल का.स.
5 देवी धिताल का.स.
6 जितेन्द्र कुमार झा का.स.
7 राम बाबु महर्जन ह.स.चा.
उत्पादन अनुमतिपत्र शाखा
1 श्याम किशोर यादव सि.डि.इ.(हापा)
2 सकृय न्यौपाने ई (हापा) sakriya.neupane@gmail.com
3 सुजन निरौला ई (हापा) niraulasujan0977@gmail.com
4 प्रविण आचार्य ई (हापा) prabinacharya56@gmail.com
डिजाइन तथा गुणस्तर पुनरावलोकन शाखा
1 सि.डि.इ.(ईले)
2 सरोज आचार्य सि.डि.इ.(हापा) sarojacharya116@gmail.com
3 दिपेश कोइराला ई (हापा) dipeshcena51@gmail.com
4 रवि नेपाल ई (हापा) nepal.ravi@gmail.com
5 निरोज बहादुर भुजेल ई (ईले) bhujelniroj@gmail.com
सर्वेक्षण अनुमतिपत्र शाखा
1 निशा रिजाल सि.डि.इ(हा.पा.) nisha_rijal@hotmail.com
2 विजय शर्मा ई (हापा) bjbandhu@gmail.com
3 आस्था भट्ट ई (हापा) aasthabatta0@gmail.com
प्रशारण लाइन अनुमतिपत्र शाखा
1 लक्ष्मी झा सि.डि.ई (इले.) laxmi.nea@gmail.com
2 शालिग्राम भण्डारी ई (ईले) shaligrambhandari879@gmail.com
3 कामेश्वर प्र. यादव ई (ईले) ykameshar@gmail.com
वैकल्पिक ऊर्जा शाखा
1 किशोर बहादुर श्रेष्ठ सि.डि.ई (हापा) kishor2008@hotmail.com
2 प्रदिप कुमार राउत ई  (हापा) pradipraut57@hotmail.com pkraut57@gmail.com
ऊर्जा दक्षता शाखा
1 सि.डि.ई (ईले)
2 विजय पुरी ई  (ईले) bijay.puri48@gmail.com
आयोजना अध्ययन महाशाखा
1 संजय ढुंगेल उ.म.नि.(हापा) sandgel@gmail.com
2 दुर्गा नारायण भुसाल ई  (ईले) dnbhusal@gmail.com
3 रेखा थापा कम्प्युटर अपरेटर
4 कविता दाहाल का.स.
5 निकेश श्रेष्ठ ह.स.चा.
कोशी बेसिन आयोजना अध्ययन तथा डिजाइन शाखा
1 सि.डि.इ. (हापा)
2 सुवास थपलिया ई (हापा) subash_thapaliya@yahoo.com
3 निरुपम मिश्र ई (हा.पा.) nirupammishra09@gmail.com
गण्डक बेसिन आयोजना अध्ययन तथा डिजाइन शाखा
1 राजकुमार श्रेष्ठ सि.डि.इ. (हापा) shrestharajkumar2003@yahoo.com
2 आशिष श्रेष्ठ ई (हापा) shresthatakhachey@gmail.com
3 ई (हापा)
कर्णाली महाकाली बेसिन आयोजना अध्ययन तथा डिजाइन शाखा
1 सि.डि.ई (हापा)
2 शंकर बहादुर साउद ई (हापा) shankarbdr.shaud@gmail.com
3 ई (हापा)
भौगर्भिक अध्ययन शाखा
1 सुवर्ण खनाल सि.डि.इ. (जि) khanalsub@gmail.com
2 सविन्द्र वहादुर श्रेष्ठ ई (जियो) sabindra@geologist.com
जलविज्ञान शाखा
1 सि.डि.इ. (हाइड्रोलोजी)
2 राजेश श्रेष्ठ ई (हाइड्रोलोजी) rajeshsh28@gmail.com
इलेक्ट्रोमेकानिकल शाखा
1 नूतन प्रकाश शर्मा सि.डि.इ.(ईले) nutanpsharma@gmail.com
2 तुलाराम पौडेल ई (ईले) अनुमतिपत्रमा थप poudeltula348@yahoo.com
3 रोशन कुमार देव ई (मेका) ros_dev@hotmail.com
आयोजना अनुगमन, सुविधा सिफारिश तथा विद्युत प्रणाली व्यवस्थापन महाशाखा
1 जीबछ मण्डल उ.म.नि.(हापा) 4441375
2 रामकृष्ण बस्नेत का.स.
3 अञ्जना सिवाकोटी का.स.
4 भिमसेन थापा ह.स.चा
आयोजना अनुगमन तथा सुविधा सिफारिश शाखा
1 माधब आधिकारी सि.डि.ई(हापा)
2 सुनिल कुमार पिया सि.डि.ई(मेका) skpiya@hotmail.com
3 पदम प्रसाद देवकोटा ई (हा.पा.) थप जिम्मेवारी अनुमति devkota.padam@yahoo.com
4 जीवन रानामगर ई (हापा) jeevanrana014@gmail.com
5 भरत लामिछाने ई (ईले) bharatlamichhane93@gmail.com
6 ई (ईले)
7 ई (ईले)
8 कमल पौडेल ई (मे.का) mekamalpaudel@gmail.com
रोयल्टी तथा विद्युत प्रणाली व्यवस्थापन शाखा
1 प्रतिभा मानन्धर सि.डि.इ.(ईले)
2 ई (हा.पा.)
3 दिनेश कुमार साह ई (ईले) rohitdns@gmail.com
4 अरुण राउत ई (ईले) arunraut.bip@gmail.com
5 किशोर घिमिरे ई (ईले) kishor8541@gmail.com
6 वसन्त कुमार ई (मे.का.) bkarna604@gmail.com
योजना वातावरण तथा आयोजना विकास सम्झौता महाशाखा
1 सन्दीप कुमार देव उ.म.नि.(इले) 4432903 sandipdev@hotmail.com
2 अस्मिता थापा क. अ asmitathapa098@gmail.com
3 सविना थापा का.स.
4 सोमलाल तामाङ ह.स.चा.
योजना विकास सहायता तथा प्रदेश समन्वय शाखा
1 सि.डि.इ(हापा)
2 विवेक मण्डल ई (हा.पा.) ervivekmandal@gmail.com
3 सुरेश श्रेष्ठ ई (इले)
आयोजना विकास सम्झौता शाखा
1 सि.डि.इ.(हापा)
2 ई (हापा)
3 ई (हा.पा.)
4 ई (ईले)
5 ई (ईले)
वातावरण शाखा
1 जयराम प्रजापती सि.डि.इ(हापा) ram_jaya12@hotmail.com
2 कमल पन्थी ई (हा.पा.) erpanthi@gmail.com
3 सोनी पाण्डे ई (हा.पा.) pande.soni18@gmail.com
4 ई (इले)
5 शंकर शम्भु चौधरी  ई (जियो) milan_suman@yahoo.com
6 हेमन्त राज घिमिरे वातावरण विद hemantrajghimire@yahoo.com hrghimire@doed.gov.np
आयोजना कार्यान्वयन समुह
1 नरेन्द्र सिंह भण्डारी सु.ई. (हापा) narendra063@gmail.com
2 रामकाजी थापा सु.ई. (हापा) rkthapa7@yahoo.com
3 चीरञ्जीवी चटौत सु.ई. (ईले) cchataut@hotmail.com
4 दिलिप कुमार सडौला सु.ई. (जियो) dsadaula@yahoo.com
5 प्रदिप कुमार साह सि.डि.ई(हा.पा.) pradip_sah@yahoo.com
6 माधव प्रसाद अधिकारी सि.डि.ई(हा.पा.) madhavprasadhikari@gmail.com
7 राम गोपाल लगेजु सि.डि.ई(हा.पा.)
8 सूर्य प्रसाद रिजाल सि.डि.ई(हा.पा.) sprijal7@gmail.com
9 मीन वहादुर धामी सि.डि.ई(ईले) meen319@gmail.com
10 सि.डि.ई (मेका)
11 पवन चन्द ई (हापा) pawan48chand@gmail.com
12 ई (हापा)
13 पुनम पाण्डे ई (हापा) poonampooh7@gmail.com
14 दिपक मुडवरी ई (हापा) dipakmudhbhari123@gmail.com
15 सेरोक्स सुकुपायो ई (हापा) seroxsukupayo@gmail.com
16 विरेन्द्र पण्डित ई (हापा) bpanditt35@gmail.com
17 मुकेश गौतम ई (ईले) mukeshgautam320@gmail.com
18 ई (ईले)
19 ई (जियो)
20 केशव बस्नेत सव.ई. (हापा) keshevbasnet@yahoo.com
प्रशासन शाखा
1 रोशनी श्रेष्ठ उप सचिव
2 निराजन श्रेष्ठ शा.अ. Nirajanshrestha2@gmail.com
3 अर्जुन गेलाल ना.सु.
4 वद्री सापकोटा ना.सु.
5 विकु खतिवडा क. अपरेटर khatiwada.biku1212@gmail.com
6 पदमबहादुर तामाङ्ग का.स.
7 मंगल मर्हजन का.स.
8 इन्द्रा कुमारी खड्का का.स.
9 चिर काजी महर्जन ह.स.चा.
10 ड्राइभर कम मेकानिक्स
11 दिलिप महर्जन ह.स.चा.
12 सन्तोष पराजुली ह.स.चा.
13 कमल राई का.स.
14 रिता पोडिनी का.स.
15 गीता पोडिनी स्वीपर
आर्थिक प्रशासन शाखा
1 उपेन्द्र कुमार खनाल उप सचिव (लेखा) 4445775 uptekkhanal@yahoo.com
2 अरुण कुमार श्रेष्ठ लेखा अधिकृत
3 बसुन्धरा अधिकारी लेखापाल
4 सीता दाहाल क.अ.
5 गिता अधिकारी क.अ.
6 सन्तोष पाण्डे ह.स.चा.
कानून शाखा
1 राजेन्द्र कुमार लम्साल उपसचिव (कानुन)
2 अरुण तिमल्सिना ना.सु (कानुन)
मुल्याङ्कन समिति
1 मनदेवी श्रेष्ठ उ.म.नि.(हापा) mana_st@hotmail.com
2 उपेन्द्र कुमार खनाल उप सचिव (लेखा) uptekkhanal@yahoo.com
3 राजेन्द्र कुमार लम्साल उपसचिव (कानुन)
4 श्याम किशोर यादव सि.डि.इ.(हापा)
5 सुवर्ण खनाल सि.डि.इ.जि. khanalsub@gmail.com
खरिद इकाई
1 सुवर्ण खनाल सि.डि.इ.जि. khanalsub@gmail.com
2 निराजन श्रेष्ठ शा.अ. Nirajanshrestha2@gmail.com
3 अरुण कुमार श्रेष्ठ लेखा अधिकृत
4 शंकर बहादुर साउद ई (हापा) shankarbdr.shaud@gmail.com
5 बद्री सापकोटा ना.सु.
अध्ययन विदा
1 सुजना तिमिल्सिना ई (हापा)
2 सोनी पाण्डे ई (हापा)
3 स्वतन्त्र कुमार कर्ण ई  (ईले) swatantrakarna@yahoo.com
4 विजय शर्मा ई (हापा)
5 दिपक मुडवरी ई (हापा)
6 हरी बहादुर वलि
वुढीगंगा जलविद्युत आयोजना
1 सुर्य प्रसाद रिजाल आयोजनाप्रमुख sprijal7@gmail.com
2 कमलराम जोशी सि.डि.हा.
3 सरोज आचार्य सि.डि.इ.(हापा) sarojacharya116@gmail.com
4 वीर बहादुर बोहेरा सि.डि.इ.(हापा) bbbohara@gmail.com
5 संजय कुमार पोखरेल शाखाअधिकृत pokharel.sanjay@hotmail.com
6 सत्य कुमार श्रेष्ठ ले.अ.
7 मुकेश गौतम इन्जिनियर (इले)
8 पुनम पाण्डे ई (हापा) poonampooh7@gmail.com
9 पवन चन्द ई (हापा)
10 दिपक मुडवरी ई (हापा) dipakmudbhari@gmail.com
11 सेरोक्स सुकुपायो ई (हापा) seroxsukupayo@gmail.com
12 सुवास थपलिया ई (हापा) subash_thapaliya@yahoo.com
13 रवि नेपाल ई (हापा) nepal.ravi@gmail.com
14 अरुण जाशी ना.सु
15 सुजन काउचा लेखापाल sujanmagam255@gmail.com
16 सरस्वती गैरे कम्प्युटर अपरेटर s.gaire@gmail.com
17 जीवन कुँवर कम्प्युटर अपरेटर jeewankunwar@gmail.com
18 शंकर बटाला सव–इन्जिनियर
19 गोविन्द बहादुर भुल सव-इन्जिनियर govindabhul2015@gmail.com
20 कल्पना मिजार खरिदार
21 अम्बर बहादुर भुल ड्रा. कम मेकानिक्स
22 रविन शाही ह.स.चा.
23 मानबहादुर तामाङ कार्यालय सहयोगी
24 सविन गर्तौला स.क.अ. sabingartaula1138@gmail.com
25 दीपा भट्टराई कार्यालय सहयोगी
26 लक्ष्मण कुमार साउद कार्यालय सहयोगी
27 देव बहादुर साउद कार्यालय सहयोगी
28 लक्ष्मी थीङ कार्यालय सहयोगी
29 नरेश बोगटी कार्यालय सहयोगी
30 प्रदिप कार्की सेकुरेटी गार्ड
31 लक्ष्मी देवी जोशी सेकुरेटी गार्ड
32 रुपा लामा सेकुरेटी गार्ड
सप्तकोशी उच्चवांध वहुउद्देश्यीय आयोजना
1 प्रदिप कुमार साह सि.डि.इ. pradip_sah@yahoo.com
2 किरण देवी देव शाखाअधिकृत
3 विरेन्द्र पण्डित ई (हापा) bpanditt35@gmail.com
4 गुणराज प्र.न्यौपाने ना.सु gunaneupane14@gmail.com
5 रुद्र अधिकारी ना.सु
6 राजु पोखरेल ना.सु rajpok_111@yahoo.com
7 भानुभक्त गुरागाईँ नायव सुव्बा kanchhaguragai@yahoo.com
8 दिनेश केसी नायव सुव्बा kcdinesh558@gmail.com
9 तिर्थराज पोखरेल कम्प्युटर अपरेटर tirtha.pokhrel@yahoo.com
10 शाम्भावी सिंह कम्प्युटर अपरेटर
11 सुदर्शन ढकाल ड्राइभर
12 दिपक निरौला का.स.
पञ्चेश्वर वहुउद्देश्यीय आयोजना
1 आयोजनाप्रमुख
2 ले.अ.
3 भगवती बस्नेत खड्का ना.सु.
4 कम्प्युटर अपरेटर
5 सन्तोष पाण्डे ह.स.चा.
6 सोमलाल तामाङ ह.स.चा.
7 रामेश्वर लामिछाने ह.स.चा.
8 मदन केसी ह.स.चा.
9 सोमलाल तामाङ सुरक्षा गाड
10 सुनिल सिंह सुरक्षा गाड
11 शोभा थापा का.स.
12 रजन पोडे कुचिकार
साइट
1 भवान सिंह साउद हेल्पर
2 जनक सिंह साउद का.स.
3 हरि सिंह साउद का.स.

Top

 
 
Copyright Department of Electricity Development. Powered by: Weboo Art